dikmen taşımacılık

Dikmen Nakliyat firmamızın bu aşamaya gelmesinde personelimiz ve çalışanlarımızın katkısı çok fazladır. İşinde tecrübeyle ve profesyonel bir yaklaşım sunarak firmamızı bu aşamaya getiren çalışanlarımız şirketimizin gizli kahramanlarıdır. Nakliye hizmeti gibi her aşamanın planlı ve projeli olarak sunulması gerekmektedir. Nakliyat şirketimizin en çok sunduğu hizmetin başında evden eve nakliyat gelmektedir. Sunduğumuz bu hizmeti sizlere aşamaları ve detayları ile birlikte sunarak, firmamızın müşterilerine karşı sunduğu nakliyat hizmetlerdeki kaliteyi analiz etmenizde yardımcı olacağı düşüncesindeyiz.
Müşterilerimiz genellikle telefon ve internet üzerinden firmamıza ulaşır ve taşımacılık fiyat teklifi talep ederler.Eğer Ankara il sınırları içerisinde ikamet ediyorlar ise ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz.Ekspertizimiz bulunan adrese gelerek;
Binanın yapı durumu
Bina asansör durumu
Eşyaların miktarı dikmen nakliyat tan tespit
Nakliyenin yapılacağı website adres
Gibi soruları müşterimize yönelterek ve ön incelemeler yaparak bir rapor oluşturur. Bu raporu firmamızla paylaşarak rapor hakkında istişare edilir.Ekspertizimiz müşterimize nasıl bir taşınma gerekli aşamalarıyla ve nelere dikkat edilmesi gerekli o konuda müşterinin bilgilendirmesini yaparak firmamızın münasip gördüğü en uygun fiyatı sunar. Fiyat konusunda müşteri ile anlaşıldığında gerekli görülürse sigortalı taşımacılık sözleşmesi ile birlikte anlaşma imzalanır. Ankara dışından arayıp nakliye hakkında fiyat talep edildiğinde soru - cevap yöntemi ile analiz edilerek titiz bir şekilde uygun fiyatın sunulması sağlanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *